Mieszkania Bemowo Warszawa – Blog

Inwestowanie w nowe mieszkania na Bemowie

Nowe mieszkania na Bemowie

Dlaczego warto inwestować w nowe mieszkania na Bemowie?

Bemowo to atrakcyjna lokalizacja do inwestowania w nieruchomości. Nowe mieszkania na Bemowie kuszą wysokim standardem i starannością wykończenia ale też nie przerażają ceną.
Ceny mieszkań na Bemowie są bardzo atrakcyjne i można je porównać do cen na Białołęce czy Targówku. Dzięki atrakcyjnej infrastrukturze, dogodnej komunikacji i sąsiedztwie pięknych terenów zielonych ludzie pragną tu mieszkać.

Ceny mieszkań na Bemowie ciągle idą w górę

Ceny nowych mieszkań na Bemowie konsekwentnie idą w górę dlatego jeśli planujemy zamieszkać w tej dzielnicy, najlepiej podjąć decyzję już teraz.  Będzie to dobra inwestycja bez względu czy będziemy chcieli mieszkanie w przyszłości sprzedać czy zdecydujemy się na wynajem.  Pomimo, że ceny zakupu nowych mieszkań na Bemowie są  stosunkowo niskie na tle innych dzielnic to ceny wynajmu już mogą konkurować z takimi dzielnicami jak Ursynów, Ochota czy Mokotów. Jak podaje Metro Warszawa, średnie ceny wynajmu mieszkania na Bemowie to:  1756zł za kawalerkę i 2132zł za mieszkanie dwupokojowe. Dla przykładu, kwoty te dla dzielnicy Ursynów plasują się następująco: 1798zł za kawalerkę i 2215zł za mieszkanie dwupokojowe.  W przypadku nowych mieszkań na Bemowie te kwoty mogą być znacznie wyższe.  Można przypuszczać, że po zakończeniu prac nad budową metra w 2022 ceny mieszkań na Bemowie mogą znacznie wzrosnąć.  Wszystkie te czynniki sprawiają, że w przypadku inwestycji w nowe mieszkania na Bemowie można liczyć na wysoką stopę zwrotu inwestycji.

Nowe mieszkania na Bemowie cieszą się dużym zainteresowaniem

 

Nowe mieszkania na Bemowie mają wiele zalet. W niczym nie przypominają starych Bemowskich blokowisk. Nowe bloki są niskie i z licznymi terenami zielonymi w obrębie osiedla. To wszystko wpływa na niezwykły komfort mieszkania tu. Poza atrakcyjną infrastrukturą taką jak szkoły, przedszkola, kawiarnie, lokale usługowe itp. Bemowo zachwyca położeniem wśród licznych i atrakcyjnych terenów zielonych. Pomimo, że Mieszkania na Bemowie można uznać za położone na peryferiach miasta należy to traktować jako zaletę – wygodna komunikacja miejska sprawia, że do centrum dojedziemy w 20 minut a trasy S7 i S8 i droga E580 znacznie przyśpieszają podróże samochodowe.

Inwestowanie w nieruchomości to spokojna emerytura

Dlaczego warto zainwestować w nowe mieszkania na Bemowie? Sytuacja emerytalna Polaków wciąż jest bardzo niepewna. Inwestowanie w nieruchomości może dać nam bezpieczną przyszłość na stare lata. Szacuje się, że stopa zwrotu z inwestycji w mieszkania może wynosić około 8% w skali roku. To znacznie więcej niż na lokacie czy obligacjach skarbu państwa. Wynajem mieszkania to świetny sposób na uzyskanie dodatkowych, stałych dochodów.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Marek Wiśniewski

Zostaw odpowiedź

Twój adres nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *