Lokalizacja

Naciśnij na odpowiedni piktogram aby sprawdzić lokalizację

Osiedle świetnie skomunikowane

Osiedle świetnie skomunikowane

Infinity Wilanów jest położone w sercu spokojnego i bezpiecznego Wilanowa, przy ulicy Herbu Janina, 13 minut od stacji metra Ursynów i 20 minut od dworca kolejowego Okęcie. Dzięki dobremu skomunikowaniu z całą Warszawą lokalizacja przedstawia pełnię wielkomiejskich możliwości, które oferuje stolica.

Parki i tereny zielone

Parki i tereny zielone

Nasz inwestycja to uniwersalne osiedle z niepowtarzalną lokalizacją. Jest doskonałym miejscem dla tych, którzy oczekują funkcjonalnych rozkładów i eleganckiego wykończenia w jednym. Bliskość natury odpowiadać będzie osobom prowadzącym aktywny tryb życia, a dogodny dojazd do centrum docenią Ci, którzy lubią wielkomiejskie życie. W Infinity Wilanów świetnie poczują się zarówno rodziny z dziećmi, jak i pary czy single. To miejsce nieskończonych możliwości.

Infrastruktura

Infrastruktura

Trudno wyobrazić sobie wygodne życie bez łatwego dostępu do podstawowych usług i produktów. Miasteczko Wilanów słynie z dobrze rozplanowanej przestrzeni miejskiej. Okolica osiedla Infinity jest samowystarczalna. Placówki edukacyjne i medyczne, małe i duże sklepy, galerie handlowe – wszystko na wyciągnięcie dłoni.