Inwestycje zrealizowane

inwestycja mieszkaniowa

INFINITY WILANÓW

INFINITY WILANÓW

Infinity Wilanów to unikalny i kameralny, a zarazem ponadczasowy projekt położony w sercu reprezentacyjnej i bezpiecznej dzielnicy Wilanów, przy ul. Herbu Janina.
Prestiżowy apartamentowiec obejmujący 86 mieszkań został oddany do użytku w styczniu 2023r. Swój niepowtarzalny charakter Inwestycja zawdzięcza między innymi eleganckiej architekturze, zastosowaniem ekologicznych rozwiązań, jak również starannie zaprojektowanej przestrzeni wspólnej z reprezentacyjnym lobby oraz Strefą Rekreacji i Kącikiem Malucha.

inwestycja mieszkaniowa

WILANÓW RESIDENCE

WILANÓW RESIDENCE

Wilanów Residence to stylowy projekt usytuowany przy ul. Obornickiej w Starym Wilanowie, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Kompleks 6 willi, został zrealizowany w roku 2011. Inwestycja w sposób wyjątkowy komponuje się z unikalnym, willowo – pałacowym charakterem okolicy poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz dopracowanie elementów architektury. Projekt obejmuje 81 apartamentów, przestronną recepcją oraz reprezentacyjne części wspólne.

inwestycja mieszkaniowa

BEMOWO PARK

BEMOWO PARK

Bemowo Park to inwestycja zrealizowana na Bemowie – w jednej z najszybciej rozwijających się i najlepiej skomunikowanych dzielnic Warszawy.

Osiedle powstało z myślą o tych, którzy cenią sobie dogodny dojazd do centrum miasta, jak również przyjazną okolicę, dostępność terenów zielonych, rekreacyjnych czy rozwiniętą infrastrukturę edukacyjną. Tu wszystko, co niezbędne w codziennym życiu jest w zasięgu ręki. Bemowo Park, to również komfort zamieszkania, dlatego mieszkania w inwestycji wyposażone zostały w przestronne balkony lub tarasy, jak również panoramiczne okna w częściach dziennych. Na terenie osiedla znajdują się zielone części wspólne, plac zabaw i strefa rekreacji z salą fitenss oraz przestrzenią zabawową dla najmłodszych, natomiast teren inwestycji został ogrodzony z monitoringiem i ochroną. Projekt zaprojektowała ceniona pracownia architektoniczna MKC.

inwestycja mieszkaniowa

NAD JEZIOREM

NAD JEZIOREM

Osiedle Nad Jeziorem znajduje się przy ul. Pełczyńskiego na warszawskim Bemowie. Inwestycja powstała w roku 2010 i obejmuje sześć pięciopiętrowych budynków, gdzie znajduje się w sumie 268 mieszkań oraz lokale usługowe. Nowoczesna architektura, starannie zaprojektowane części wspólne oraz wysoka jakość zastosowanych materiałów stanowią o wyjątkowości tego projektu, a bezpośrednie sąsiedztwo urokliwego jeziora, okoliczne tereny zielone i doskonała komunikacja z centrum miasta wpływają na niezwykły charakter zamieszkania.

inwestycja mieszkalno-usługowa

PARK ANIELIN

PARK ANIELIN

„Park Anielin” to wysokiej jakości kompleks mieszkalno-usługowy, zlokalizowany w Pruszkowie, tuż obok zabytkowego Parku Potulickich. Inwestycja, w której znajduje się łącznie 77 apartamentów, została oddana do użytku w styczniu 2007 roku, a o jej unikalności świadczą zarówno dopracowana architektura budynku i zastosowane materiały wykończeniowe, jak również bliskość cenionych terenów rekreacyjnych oraz dogodna komunikacja z centrum Warszawy.

inwestycja mieszkaniowa

SZUCHA RESIDENCE

SZUCHA RESIDENCE

Szucha Residence to wysokiej jakości projekt mieszkaniowy, zlokalizowany przy Al. Szucha, jednej z najbardziej ekskluzywnych ulic w Warszawie. Budowa dwóch apartamentowców została ukończona w roku 2003 i 2005. Każdy charakteryzuje się wysokim standardem zastosowanych materiałów wykończeniowych, starannie zaprojektowanymi częściami wspólnymi oraz reprezentacyjnymi lobby.