O firmie

Nasze inwestycje:

DOR GROUP – jesteśmy doświadczoną grupą kapitałową działającą na rynku nieruchomości od 1999 roku.

DOR GROUP tworzy spółka pod nazwą Romyva LTD, która bazuje na wieloletnim doświadczeniu spółek od lat działających na międzynarodowych rynkach nieruchomości. Bogate doświadczenie w branży pozwala nam dostosować rozwiązania do aktualnych oczekiwań rynku. Działamy zarówno w obszarze budownictwa mieszkaniowego jak i komercyjnego. W naszej ofercie znajdują się powierzchnie biurowe, magazynowe oraz  lokale usługowe, jak również apartamenty i mieszkania.

Oprócz działalności w Polsce, naszą aktywność w obszarze najmu powierzchni mieszkaniowych oraz biurowych rozwijamy na terenie takich krajów jak:  Niemcy, Holandia, Izrael oraz Stany Zjednoczone.

DOR GROUP jest marką parasolową. Dla zapewnienia wysokiego poziomu realizacji inwestycji oraz obsługi klientów do każdego projektu powoływana jest osobna spółka celowa. Jesteśmy firmą deweloperską opartą na solidnych fundamentach finansowych, co gwarantuje bezpieczeństwo realizacji naszych projektów.

Każdy apartament projektujemy z dużą starannością, dbając o funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni, doświetlenie części wspólnych oraz przestronność powierzchni przynależnych takich jak ogródki, balkony czy tarasy. Unikalna polityka zatrudnienia i pozyskiwania partnerów biznesowych skutkuje wysokim standardem realizowanych przez nas projektów oraz indywidualnym podejściem podczas obsługi klientów.

 

 

od tego roku istniejemy na rynku

Zadowolonych Mieszkańców

%

Procent Sprzedanych Lokali