O firmie

Nasze inwestycje:

DOR GROUP – jesteśmy doświadczoną grupą kapitałową działającą w Polsce od 1999 roku.

Założycielami DOR GROUP są firmy BEN HOLDINGS LTD i Miro B.V. od wielu lat działające na międzynarodowych rynkach nieruchomości. Bogate doświadczenie w branży pozwala nam dostosować się do wymagań klientów i przygotować ofertę zgodną z oczekiwaniami. Działamy zarówno w obszarze budownictwa mieszkaniowego jak i komercyjnego. W naszej ofercie znajdują się apartamenty i mieszkania, jak również powierzchnie biurowe i lokale usługowe.

DOR GROUP jest marką parasolową. Dla zapewnienia wysokiego poziomu realizacji inwestycji oraz obsługi klientów do każdego projektu powoływana jest osobna spółka celowa. Jesteśmy firmą deweloperską opartą na solidnych fundamentach finansowych, co gwarantuje bezpieczeństwo realizacji naszych projektów.

Każdy apartament projektujemy z dużą starannością, dbając o funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni, doświetlenie części wspólnych oraz przestronność powierzchni przynależnych takich jak ogródki, balkony czy tarasy. Unikalna polityka zatrudnienia i pozyskiwania partnerów biznesowych skutkuje wysokim standardem realizowanych przez nas projektów oraz indywidualnym podejściem podczas obsługi klientów.

od tego roku istniejemy na rynku

Zadowolonych Klientów

%

Procent Sprzedanych Lokali

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Zapytaj o szczegóły oferty.
 Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

×
Formularz kontaktowy
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

×