Nowe mieszkanie? Decyduj z głową

Zastanawiasz się jak wybrać nowe mieszkanie w Warszawie? Bemowo, Ursynów, Ochota – znasz wiele opinii o tych osiedlach i pewnie zadajesz sobie pytanie: jak tam się naprawdę mieszka.

Śródmieście – drogie i hałaśliwe mieszkanie, Bemowo – daleko.

Stereotypy.

Uważasz, że nowe mieszkanie na Bemowie będzie powodem długich podróży do pracy? No to się mylisz. Teraz masz do dyspozycji pośpieszne autobusy, szybki dostęp do obwodnic oraz tramwaje. A już wkrótce na Bemowo dojedzie metro. Np. do centrum będziesz jechać dłużej niż z Bemowo z wielu dzielnic położonych pozornie bliżej Pałacu Kultury. Dlaczego? Dwa słowa: mosty i korki. One wyjaśniają większość problemów transportowych prawobrzeżnej Warszawy oraz osiedli, które nie mają dostępu do szerokich arterii komunikacyjnych.

nowe mieszkanie Bemowo, decyduj

Myślisz, że w Śródmieściu panuje wieczny hałas i nie da się tam żyć? To także stereotyp bo jest wiele starszych osiedli, dobrze odizolowanych od hałasu i otoczonych drzewami. Mimo wszystko, jeśli porównamy dwie wspomniane dzielnice pod względem jakości powietrza, łatwiej oddychać będzie tym, którzy wybiorą Bemowo, mieszkanie jest tam zdrowsze.

Obserwuj, gdzie ludzie kupują nowe mieszkania

Kupowanie nowego mieszkania to nie uleganie modzie, ale zwykle efekt porządnej kalkulacji. Obserwuj, które dzielnice cieszą się popularnością – „co wiele głów to nie jedna”, można by sparafrazować znane powiedzenie. Jeśli w jakiejś dzielnicy rośnie popyta na mieszkania to zwykle ma to jakieś racjonalne uzasadnienie – ze sporym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że albo ceny są szczególnie korzystne, albo mieszkania w danej lokalizacji będą drożeć. Dziś dużą część kupujących stanowią inwestorzy, którzy chcą zarabiać na wynajmowaniu mieszkania lub jego korzystnej odsprzedaży w przyszłości. Możemy wrócić tu do przykładu Bemowa, a konkretnie nawet osiedla Bemowo Park. Niedawno rozpoczęła się sprzedaż II etapu, po tym jak bardzo szybko została sprzedana pula lokali z pierwszego etapu inwestycji. Klienci widzą potencjał jaki ma nowe mieszkanie na Bemowie, zwłaszcza zlokalizowane w pobliżu planowanej stacji metra i z dobrym wyjazdem z miasta oraz terenami zielonymi w pobliżu.

Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić nowe mieszkanie w Warszawie, zachęcamy Cię, abyś rozważył osiedle Bemowo Park.

Nowe Mieszkanie Bemowo

Znajdź mieszkanie dla siebie!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania lub przedstawienia oferty. <br>Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, abyśmy mogli kontaktować się z Państwem w celu obsługi zapytania i przedstawienia oferty. Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy kontaktowali się w tym celu za pomocą e-maila lub telefonu, zapraszamy do odwiedzenia naszego biura sprzedaży.*
 Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Bemowo Park Sp. z o.o., telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r.
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowo Park Sp. z o.o., w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Bemowo Park Sp. z o.o., w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.
×
Formularz kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania lub przedstawienia oferty. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, abyśmy mogli kontaktować się z Państwem w celu obsługi zapytania i przedstawienia oferty. Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy kontaktowali się w tym celu za pomocą e-maila lub telefonu, zapraszamy do odwiedzenia naszego biura sprzedaży.*
 Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Bemowo Park Sp. z o.o., telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r.
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowo Park Sp. z o.o., w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Bemowo Park Sp. z o.o., w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.×