Nowy Rok – nowe mieszkania na sprzedaż

Nadchodzący rok będzie najprawdopodobniej stał pod znakiem zwiększonej podaży mieszkań. Już pod koniec roku widać było ożywienie jeśli chodzi o wydawanie pozwoleń na budowę. Najszybciej rosną nowe mieszkania w Warszawie: Bemowo, Białołęka, a nawet starsze dzielnice będą rosnąć.

Pod koniec roku, w niektórych miesiącach ilość wydawanych pozwoleń na budowę w całym kraju bywała wyższa niż rok wcześniej nawet o 45%. W Warszawie jedną z najszybciej rozbudowujących się dzielnic jest Bemowo. Mieszkania są tu dostępne na kilku osiedlach – m.in. rozpoczął się II etap sprzedaży naszego Bemowo Park. Na przykładzie Bemowa, zastanówmy się skąd się bierze taki boom budowlany?

Mieszkania na sprzedaż zmieniają się w mieszkania na wynajem

Dużą grupę wśród kupujących nowe mieszkania na Bemowie stanowią ci, którzy będą je potem wynajmować. Dlaczego ludzie decydują się kupować mieszkania na wynajem? Po pierwsze w stolicy to dobry sposób zarabiania. Decyduje o tym dość duży popyt i korzystne ceny wynajmu dla właścicieli mieszkań. Jeśli osiedle ma dobry dojazd do centrum lub na uczelnie, lokale na nim są chętnie wynajmowane i przez osoby pracujące i przez studentów. Lokalizacje takie jak Bemowo Park są w tej chwili szczególnie ciekawe np. dla studentów Wojskowej Akademii Technicznej. Już niedługo w błyskawiczny sposób będą mogli dojechać stąd na uczelnię studenci Uniwersytetu Warszawskiego. Druga nitka metra, która będzie miała przystanki na Bemowie, dojeżdża do Nowego Światu – a stamtąd jest parę kroków do campusu UW.

Mieszkanie na Bemowie, jak sztabka złota

W co lokują oszczędności ludzie w niepewnych czasach? W złoto i nieruchomości. A niespodziewanie dla nas wszystkich mamy teraz czas wojen, migracji i niepewności na rynkach. W takiej sytuacji nowe mieszkania to świetna lokata kapitału. Dodatkowo Bemowo i inne rosnące dzielnice w Warszawie dają perspektywy na spory zarobek przy odsprzedaży mieszkania za kilka lat. Bemowo Park jest szczególnie atrakcyjne, ponieważ kilka minut marszu od osiedla będzie zlokalizowana planowana stacja metra. Ceny mieszkania przy metrze w Warszawie zawsze szybko rosną, nawet jeśli na danym terenie wcześniej były stosunkowo niskie. Widać to było na każdym kolejnym osiedlu, do którego docierała najpierw pierwsza, a potem druga linia metra.

Zastanawiasz się jak z zyskiem i bezpiecznie ulokować dziś pieniądze? Kup mieszkanie na Bemowie. Szczególnie polecamy Ci oczywiście Bemowo Park. Mieszkanie, możesz wybrać tutaj: http://dor.pl/investments/mieszkania-na-sprzedaz-warszawa-bemowo-wyszukiwarka

nowe mieszkania Warszawa Bemowo, na nowy rok

Nowe Mieszkania Warszawa Bemowo
Postaw na zmiany!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania lub przedstawienia oferty. <br>Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, abyśmy mogli kontaktować się z Państwem w celu obsługi zapytania i przedstawienia oferty. Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy kontaktowali się w tym celu za pomocą e-maila lub telefonu, zapraszamy do odwiedzenia naszego biura sprzedaży.*
 Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Bemowo Park Sp. z o.o., telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r.
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowo Park Sp. z o.o., w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Bemowo Park Sp. z o.o., w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.
×
Formularz kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania lub przedstawienia oferty. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, abyśmy mogli kontaktować się z Państwem w celu obsługi zapytania i przedstawienia oferty. Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy kontaktowali się w tym celu za pomocą e-maila lub telefonu, zapraszamy do odwiedzenia naszego biura sprzedaży.*
 Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Bemowo Park Sp. z o.o., telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r.
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowo Park Sp. z o.o., w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Bemowo Park Sp. z o.o., w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.×