Bemowo Park – nowe mieszkania dla aktywnych

Planujesz kupić mieszkanie w Warszawie i lubisz aktywność fizyczną? Wybierz nowe mieszkanie na osiedlu Bemowo Park. Poniżej powody, by zamieszkać na Bemowie.

Bliskość parków i terenów zielonych, wypożyczalnie rowerów, siłownie – to wszystko jest ważne dla osób aktywnych fizycznie w Warszawie, które chcą kupić nowe mieszkanie. Bemowo jest pod tym względem świetnie przygotowane.

Siłownie plenerowe w Warszawie

W stolicy przybywa plenerowych siłowni. To świetny pomysł i jak można się przekonać, odwiedzając te miejsca, korzystają z nich przedstawiciele wszystkich pokoleń. Na Bemowie jest takich siłowni w tej chwili aż 8 i na pewno jeszcze przybędzie. Przyrządy do ćwiczeń znajdują się w różnych zielonych zakątkach dzielnicy – m.in. w parkach i na skwerach. Wszystkie siłownie są wyposażone w kilka bezpiecznych urządzeń rozwijających różne partie mięśni oraz pozwalających się po prostu rozruszać. Ogromną zaletą takich miejsc jest to, że można ćwiczyć zupełnie bezpłatnie i połączyć taki trening choćby z bieganiem.

Nowe mieszkanie na Bemowie – zieleń w cenie

Ten kto kupi nowe mieszkanie na osiedlu Bemowo Park i jest szczęśliwym posiadaczem roweru, może dostać się w ciągu 10 minut w pobliże rezerwatu Łosiowe Błota. Kolejne 20 minut wystarczy, aby w zupełnie „spacerowym” tempie dojechać rowerem na teren Puszczy Kampinoskiej. Brak roweru? Nie szkodzi. Na Bemowie jest 5 punktów wypożyczalni miejskich rowerów. Na wypożyczonym rowerze można dojechać też do licznych terenów zielonych położonych w obrębie dzielnicy. Są to m.in. Lasek na Kole, Park Górczewska, park przy Fortach Bema oraz Park Moczydło.

Bieg po galeriach

Twoim ulubionym sportem jest bieganie po sklepach i galeriach handlowych? Bemowo to też miejsce dla Ciebie. Tym bardziej, że do wielu sklepów z osiedla Bemowo Park możesz dojechać rowerem. W pobliżu znajdują się takie miejsca jak Galeria Bemowo, Wola Park oraz Fort Wola. Jeśli włożysz w podróż troszkę więcej wysiłku (jadąc rowerem) lub czasu (podróżując samochodem), dotrzesz też do Factory w pobliskim Ursusie. Oczywiście, jeśli bardzo się upierać, aby nie jechać rowerem, możesz wybrać też autobus, ponieważ komunikacja na Bemowie pozwala łatwo i szybko się przemieszczać.

Bemowo Park to osiedle dla aktywnych – dla tych, którzy lubią ćwiczyć, biegać i spacerować w pobliżu domu.

mieszkania dla aktywnych

Zobacz mieszkania na sprzedaż Warszawa Bemowo dostępne w II etapie Bemowo Park.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania lub przedstawienia oferty. <br>Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, abyśmy mogli kontaktować się z Państwem w celu obsługi zapytania i przedstawienia oferty. Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy kontaktowali się w tym celu za pomocą e-maila lub telefonu, zapraszamy do odwiedzenia naszego biura sprzedaży.*
 Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Bemowo Park Sp. z o.o., telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r.
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowo Park Sp. z o.o., w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Bemowo Park Sp. z o.o., w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.
×
Formularz kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania lub przedstawienia oferty. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, abyśmy mogli kontaktować się z Państwem w celu obsługi zapytania i przedstawienia oferty. Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy kontaktowali się w tym celu za pomocą e-maila lub telefonu, zapraszamy do odwiedzenia naszego biura sprzedaży.*
 Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Bemowo Park Sp. z o.o., telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r.
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bemowo Park Sp. z o.o., w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Bemowo Park Sp. z o.o., w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.×