Park Anielin

Park Anielin” to wysokiej jakości kompleks mieszkalno-usługowy, zlokalizowany u zbiegu ulic: Prusa, Ziemińskiej-Sygietyńskiej oraz Wojska Polskiego w Pruszkowie, tuż obok zabytkowego Parku Potulickich (to odpowiednik warszawskich Łazienek – ze stawami i mostkami przerzuconymi nad malowniczymi kanałami). Inwestycja została oddana do użytku w styczniu 2007 roku. To położenie umożliwia wypoczynek wśród zieleni, nad wodą, obok własnego domu. Park Anielin jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi oraz dla wszystkich ceniących sobie ciszę, spokój i możliwość relaksu. Inwestycja to dwa oddzielne, ale wizualnie połączone budynki.

Doskonała infrastruktura

Inwestycja oddalona jest o 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. Mieszkańcy dzięki dostępowi do dogodnych połączeń autobusowych, kolejowych i WKD szybko mogą dotrzeć zarówno do stolicy jak i w jej każdy punkt.

W części mieszkalnej kompleksu, znajduje się 77 luksusowych apartamentów o powierzchni od 32 do 178 m2.

Dzięki części handlowej mieszkańcy maja dostęp do sieci sklepów, placówek usługowych. Głównymi najemcami części handlowej są supermarket Carrefour, Domino’s Pizza, Boti i apteka całodobowa.

Photos

Location