Mieszkania Bemowo Warszawa – Blog

Zalety mieszkania na Bemowie

zalety mieszkania na Bemowie to tereny zielone

Nowe mieszkania na Bemowie kuszą atrakcyjną lokalizacją

Bemowo sąsiaduje z Bielanami, Żoliborzem, Wolą, Włochami i Ursusem i jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. O atrakcyjności tego rejonu może świadczyć liczba inwestycji, nie tylko mieszkaniowych.  Z całą pewnością Bemowo nie jest kolejną „sypialnią” Warszawy a jego mieszkańcy znajdą tu atrakcyjną infrastrukturę a także tereny do aktywnego wypoczynku.  Poniżej główne zalety mieszkania na Bemowie!

Bemowo dobrze skomunikowane

Mimo, że Bemowo znajduje się na uboczu Warszawy, jest dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami stolicy. Dzięki trasie S8 i S7 oraz drodze E580 szybko wyjedziemy z miasta.
Liczne tramwaje i autobusy sprawiają, że poruszanie się komunikacją miejską jest niezwykle wygodne. Do centrum, transportem publicznym dojedziemy już w 20 minut bez przesiadek.
W 2023 roku mają zostać ukończone prace nad II linią metra –która dojedzie także na Bemowo.
Nasze mieszkania na Bemowie zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie przystanków zarówno tramwajowych jak autobusowych oraz planowanej stacji metra.

Atrakcyjna infrastruktura

Mieszkańcy młodych, szybko rozwijających się dzielnic, takich jak np. Białołęka często skarżą się na brak infrastruktury. Nowe osiedla powstają jak grzyby na deszczu, co przekłada się na niewystarczającą ilość szkół, przedszkoli, nie wspominając o braku ośrodków kultury, sportu i relaksu. Nie bez powodu, rejony te, często określane są mianem sypialni Warszawy. Mieszkanie na Bemowie pod tym względem jest bardzo wygodne, ponieważ znajdziemy tu bogatą infrastrukturę. Szkoły, przedszkola, siłownie, sklepy, restauracje a także lubiane przez mieszkańców: Centrum Bemowo, Wola Park, Fort Wola.

Bliskość natury

Mieszkanie w wielkim mieście kojarzy się ze zgiełkiem, zurbanizowanym chaosem i szarymi blokami.
Mieszkanie na Bemowie z całą pewnością docenią miłośnicy aktywnego wypoczynku, zieleni i właściciele czworonogów. Wszystko to za sprawą usytuowania w pobliżu parku leśnego Bemowo, który jest częścią Puszczy Kampinoskiej. Ciekawymi i zielonymi miejscami na mapie Bemowa są także: Fort Bema, Park Górczewska, Staw Jeziorzec czy akweny wodne Glinianki Sznajdra i Jelonki.  Miłośnikom aktywnego wypoczynku polecamy Street Workout Park Bemowo zaś wszystkim miłośnikom merdających ogonów: wybieg dla psów przy Parku Górczewska.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Marek Wiśniewski

Zostaw odpowiedź

Twój adres nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *