Mieszkania Bemowo Warszawa – Blog

Mieszkanie na Bemowie: od 2019 w 20 minut do centrum

Ustabilizowała się sytuacja komunikacyjna wokół ul. Górczewskiej i Wolskiej związana z pracami nad II liną metra. Po ich zakończeniu prawdopodobnie nowe inwestycje na Bemowie zaczną przybywać jeszcze szybciej niż teraz. Zapewne też w obszarze, który można określić jako zachodnia Warszawa mieszkania na sprzedaż zaczną drożeć. Na razie nowe inwestycje Warszawa i budowa metra wiążą się z utrudnieniami dla mieszkańców Bemowa. Później sytuacja zmieni się zdecydowanie na lepsze.

Jedna z głównych arterii Woli, czyli ulica Górczewska, jest w tej chwili nieprzejezdna na odcinku między al. Prymasa Tysiąclecia a Płocką oraz na odcinku między ul. Ciołka, a centrum handlowym Wola Park. W tych miejscach będą powstawać stacje metra Młynów oraz Księcia Janusza. Trudniej żyje się teraz nie tylko osobom, które mają mieszkania na Woli stawiający na nowe inwestycje Warszawa. Podobnie jest także z tymi, którzy żyją na Bemowie.

 nowe inwestycje warszawa, Zachodnia Warszawa mieszkania na sprzedaż będą drożeć

Mieszkania

Co krok to nowe osiedle Bemowo rośnie w oczekiwaniu na metro

Budowa metra przyczyni się prawdopodobnie do boomu mieszkaniowego na Bemowie. W tej chwili bemowskie osiedla można określić, jako trudno dostępne mieszkania w Warszawie… w sensie komunikacyjnym. Zamknięcie ulic na Woli skutkuje częściowych odcięciem Bemowa. Aby tam szybko dojechać z centrum najłatwiej skorzystać z przejazdu przez Koło i pojechać ul. Młynarską oraz Obozową, albo wybrać drogę ul. Wolską i skręcić w prawo tam, gdzie ul. Górczewska jest już przejezdna. Jeśli ktoś jeździ samochodem z dalszych od Bemowa dzielnic stolicy, rozsądnym wyborem będzie trasa S8 albo Al. Prymasa Tysiąclecia.

Odblokowanie dopiero za 2 lata – nowe inwestycje Warszawa

Prace przy zmianach ułożenie podziemnych instalacji są przyczyną zamknięcia połączenia ul. Górczewskiej z ul. Ciołka, Księcia Janusza i Jana Olbrachta. Otwarcie wyjazdów tych ulic oraz obu zamkniętych odcinków Górczewskiej zgodnie z planami wykonawcy będzie możliwe w roku 2019. Także do tego czasu będzie konieczne zwężenie ul. Połczyńskiej na odcinku od Powstańców Śląskich do ronda Daszyńskiego. Złą wiadomością dla kierowców zmierzających z Centrum na Wolę i Bemowo jest też to, że w czerwcu 2017 r. zacznie się remont ul. Obozowej, który wyłączy ją z ruchu.

 W 2019 r mieszkania w Warszawie na Bemowie bliżej świata

Po zakończeniu prac nad wolskimi i bemowskimi stacjami metra. Mieszkańców tych dzielnic czeka zasłużona nagroda. Dojazd metrem ze stacji Księcia Janusza na stację Świętokrzyska ma zajmować 12 minut. W przypadku dalszych stacji trzeba dodawać sobie mniej więcej 2 minuty na każdą z nich. Zatem ze stacji położonych już nawet na zachodnich krańcach Bemowa można będzie dojechać do centrum w 20 minut  – tyle samo co z Imielina. Co ważne, zawsze będzie to trwać tyle samo bo metrem podróżuje się bez korków.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Redakcja-bloga

komentarze/yZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *