Wybierz program najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Mieszkaj komfortowo.

W redNet Dom, od wielu lat, zajmujemy się projektowaniem i wykończeniem wnętrz. Działamy na terenie całego kraju, a do tej pory zrealizowaliśmy już ponad 2000 koncepcji wykończeniowych dla naszych klientów. We współpracy z Dor Group, pomożemy Państwu spełnić marzenia o własnym, pięknym mieszkaniu w kilku prostych krokach oraz bazując na jasnych zasadach współpracy.

Etapy Pracy z RedNet Dom

aranżacja wnętrz Bemowo, I etap aranżacja wnętrz na Bemowie, mieszkania, umowa aranżacja mieszkania Bemowo, realizacja gotowe mieszkanie, aranżacje

I Etap Projektowy

Rozpoczynamy od przygotowaniu uproszczonej wersji projektu architektonicznego, rodzaju oferty wykończeniowej z rozrysowanymi rzutami podłóg, informacją o wybranych wspólnie z projektantami materiałach oraz ich umiejscowieniu. Dla naszych Klientów przygotowujemy też wizualizacje 3d łazienek znajdujących się w mieszkaniu. W międzyczasie przeprowadzamy wizję lokalną w mieszkaniu oraz dokonujemy pomiarów.

Po akceptacji całości projektu przygotowywany jest kosztorys dla wybranego lokalu, który przedstawiamy Klientowi do wglądu. Kosztorys możemy skorygować po jego przedstawieniu, odejmując lub dodając poszczególne elementy wykończenia.

II Podpisanie Umowy

Podpisanie umowy odbywa się po zaakceptowaniu projektu oraz kosztorysu prac wykończeniowych, który od tego momentu pozostaje niezmienny (istnieje jednak możliwość jego aneksowania za porozumieniem stron). Przed podpisaniem umowy przedstawiamy Klientom jej projekt, do którego mogą wprowadzać swoje zmiany. Podpisana umowa jest wypracowanym między stronami kompromisem dotyczącym jej zapisów. Zapewniamy 24 – miesięczną gwarancję na przeprowadzone prace wykończeniowe, plus gwarancje producentów na materiały.

III Prace Wykończeniowe

Prace wykończeniowe realizowane są z zachowaniem zasad sztuki budowlanej, bezpieczeństwa i czystości. Nad pracami ekip wykończeniowych czuwają koordynatorzy z uprawnieniami budowlanymi. Budowa jest zawsze dostępna dla klienta, jeśli chciałby obserwować postępy prac we własnym M. Nie jest to jednak wymagane, ponieważ projekt jest zaakceptowany, omówiony a my wiemy co robimy.

IV Gotowe Mieszkanie

Po upływie ustalonego umową terminu realizacji prac spotykamy się na odbiorze mieszkania. Jeśli zauważą Państwo jakiekolwiek elementy wymagające poprawy, spisane one zostaną w odpowiednim protokole i poprawione w ustalonym terminie. Zakończeniem współpracy jest podpisanie bezusterkowego protokołu odbioru prac.

program basic, nowe bemowo program silver, nowe bemowo program gold, nowe bemowo program platinium, nowe bemowo

Basic

Basic to program stworzony nie tylko z myślą o młodych ludziach urządzających swoje pierwsze mieszkania, ale również tych wszystkich którzy chcą wykończyć swoje mieszkania dobrej jakości materiałami ale w ramach umiarkowanego budżetu.

Program zawiera materiały wykończeniowe znanych producentów i pozwala na stworzenie w wykańczanych wnętrzach różnorodnych, spersonalizowanych rozwiązań. Ty wybierasz materiały a my zajmujemy się resztą!

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami wykończeniowymi programu oraz zakresem prac znajdujących się w standardzie.

Pobierz Katalog Basic PDF

Silver

Program Silver przygotowany został z myślą o osobach, które chcą wykończyć swoje mieszkanie w krótkim terminie i za rozsądną cenę. Pakiet ten polecamy również osobom zainteresowanym wykończeniem wnętrza pod późniejszy wynajem.

Materiały stosowane w tym pakiecie są wysokiej jakości, a profesjonalne wykonawstwo oszczędzi Państwu konieczności angażowania się w nadzór nad pracami wykończeniowymi.

Pobierz Katalog Silver PDF

Gold

Pakiet Gold umożliwia realizację nowoczesnych i różnorodnych rozwiązań z zakresu wykończenia wnętrz. Oryginalne wzornictwo i wysoka jakość materiałów pozwalają stworzyć nowoczesne i ciekawie zaaranżowane wnętrza.

Nasze doświadczenie przyniosło innowacyjne projekty w zakresie wymagających rozwiązań przestrzennych, jak również koncepcji aranżacyjnych.

Pobierz Katalog Gold PDF

Platinium

Pakiet powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach. To propozycja dla osób, które oczekują najwyższej jakości materiałów wykończeniowych w nowatorskich i indywidualnie projektowanych aranżacjach.

Jest to standard, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów o wyszukanych gustach. Nasi specjaliści i projektanci będą służyć Państwu fachową radą w trakcie całego procesu aranżacyjnego, aż do uzyskania w pełni satysfakcjonującego efektu.

Pobierz Katalog Platinium PDF

Kontakt

Klaudia Jastrzębska

Dział Wykończenia Wnętrz
Specjalista ds. wykończenia wnętrz
+(48) 22 318 72 74
+48 512 046 129
klaudia.jastrzebska@rednetproperty.com
http://rednetdom.pl

Katarzyna Korneluk

Dział Wykończenia Wnętrz
Specjalista ds. wykończenia wnętrz
+(48) 22 318 72 74
+510 246 411
katarzyna.korneluk@rednetproperty.com
http://rednetdom.pl